Kayıt işleminden sonra ''Videoyu izle'' yazısına tıkladığınızda video otomatik olarak oynamazsa ''Sayfayı Yenileyin''.  Play tuşuna basınca video oynayacaktır.
  • İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman videoları izleyebilir, durdurup geri sarabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Aynı videoyu defalarca izleyip çalışabilir ve yaptığınız çekimleri bizimle paylaşarak görüş alabilirsiniz.

 

  • Eğitimin tamamı 5 saatten fazla süren içerikten oluşuyor. Eğer yeni başlayan biriyseniz tüm eğitimi satın almanızı tavsiye ederiz.

 

  • Deneyimli biriyseniz sadece bazı konuların videolarını izlemeyi de tercih edebilirsiniz. Fakat videoları soldan sağa -orijinal sırasında- izlemenizi öneririz. Kronolojik olarak doğrusal bir sistemde izlerseniz takip etmesi daha kolay olacaktır.

 

  • Çekim teknikleri konusunda kendinizi yeterli hissediyorsanız ve sadece video kurgulamayı öğrenmek niyetindeyseniz, yalnızca KURGU başlıklı bölümde yer alan 9 videoyu satın alabilirsiniz. Kurgu yapmayı Final Cut  Pro X programı üzerinden öğretiyoruz. Kurgu programının temel prensipleri öğrendiğinizde dilediğiniz başka bir program da kullanma becerisine sahip olacaksınız.